cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Neukirchen am Gr. 04.-05.06.2022

       

Pořadí Jméno Kat Věk Tým Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Handicap Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Adam Volák M 27 Predator Gym plzen 1034 234 15:00:19 15:59:14 0 00:58:55 finished +00:00:00
2 Jan Sedlák M 29 Predator Gym plzen 151 151 15:00:19 16:05:53 0 01:05:34 finished +00:06:39
3 Roel Van Ginneken M 41 97 97 15:00:19 16:06:46 0 01:06:27 finished +00:07:32
4 ondrej pacholik M 22 Predator Gym plzen 1069 269 15:00:19 16:09:09 0 01:08:50 finished +00:09:55
5 Philipp Weiss M 41 union dirtrun.company elite 1013 213 15:00:19 16:09:10 0 01:08:51 finished +00:09:56
6 Tim Gruber M 32 2 2 15:00:19 16:09:40 0 01:09:21 finished +00:10:26
7 Stefan Settele M 37 SurvivalRunning Augsburg 71 71 15:00:19 16:09:53 0 01:09:34 finished +00:10:39
8 Martin Schuh M 31 union dirtrun.company elite 56 56 15:00:19 16:09:56 0 01:09:37 finished +00:10:42
9 Philipp Machreich M 35 118 118 15:00:19 16:11:47 0 01:11:28 finished +00:12:33
10 Phillip Knopf M 40 Celtic Warrior 100 100 15:00:19 16:12:18 0 01:11:59 finished +00:13:04
11 Michael Hammerstaedt M 43 SurvivalRunning Augsburg 49 49 15:00:19 16:13:08 0 01:12:49 finished +00:13:54
12 Yevgeniy Kalinichenko M 43 4 4 15:00:19 16:13:21 0 01:13:02 finished +00:14:07
13 Helmut Schneckenleitner M 40 1039 239 15:00:19 16:17:42 0 01:17:23 finished +00:18:28
14 Helena Schuster F 20 SurvivalRunning Augsburg 20 20 15:00:19 16:21:00 0 01:20:41 finished +00:21:46
15 Matthias Schweigert M 34 SurvivalRunning Augsburg 109 109 15:00:19 16:22:44 0 01:22:25 finished +00:23:30
16 Andrea Nárožná F 30 Predator Gym plzen 1035 235 15:00:19 16:24:38 0 01:24:19 finished +00:25:24
17 Jan Zabloudil M 37 155 155 15:00:19 16:25:36 0 01:25:17 finished +00:26:22
18 Martin Gaus M 43 Celtic Warrior 37 37 15:00:19 16:26:25 0 01:26:06 finished +00:27:11
19 Stefan Nagy M 39 Celtic Warrior 68 68 15:00:19 16:26:44 0 01:26:25 finished +00:27:30
20 martin sipek M 47 108 108 15:00:19 16:27:02 0 01:26:43 finished +00:27:48
21 Marc Sund M 34 SurvivalRunning Augsburg 163 163 15:00:19 16:28:11 0 01:27:52 finished +00:28:57
22 Michael Pils M 34 30 30 15:00:19 16:28:44 0 01:28:25 finished +00:29:30
23 Michal Fröhlich M 35 171 171 15:00:19 16:29:38 0 01:29:19 finished +00:30:24
24 Hannes Cerny M 43 96 96 15:00:19 16:29:49 0 01:29:30 finished +00:30:35
25 Alexander Wurzinger M 42 union dirtrun.company elite 1005 205 15:00:19 16:33:17 0 01:32:58 finished +00:34:03
26 Rene Biedermann M 37 1067 271 15:00:19 16:33:20 0 01:33:01 finished +00:34:06
27 David Herzog M 38 union dirtrun.company elite 1006 206 15:00:19 16:33:23 0 01:33:04 finished +00:34:09
28 Lukas Kölbl M 28 8 8 15:00:19 16:34:24 0 01:34:05 finished +00:35:10
29 Tomáš Bauer M 42 83 83 15:00:19 16:34:35 0 01:34:16 finished +00:35:21
30 Andy Bartels M 40 116 116 15:00:19 16:35:19 0 01:35:00 finished +00:36:05
31 Michael Komarek M 43 Celtic Warrior 156 156 15:00:19 16:39:32 0 01:39:13 finished +00:40:18
32 Constantin Schueler M 43 Celtic Warrior 134 134 15:00:19 16:42:03 0 01:41:44 finished +00:42:49
33 Sven Hühnerfeld M 40 93 93 15:00:19 16:45:37 0 01:45:18 finished +00:46:23
34 Martin Novák M 42 28 28 15:00:19 16:50:40 0 01:50:21 finished +00:51:26
35 Christian Grundner M 38 107 107 15:00:19 16:50:58 0 01:50:39 finished +00:51:44
36 Michael Schratl M 26 1058 258 15:00:19 16:51:03 0 01:50:44 finished +00:51:49
37 Rene Bruckner M 38 union dirtrun.company elite 133 133 15:00:19 17:12:04 0 02:11:45 finished +01:12:50
38 Hoermann Tobias M 43 40 40 15:00:19 17:43:14 0 02:42:55 finished +01:44:00
39 Manuel Tremetzberger M 40 77 77 15:00:19 17:43:14 0 02:42:55 finished +01:44:00
40 Herbert Salzmann M 46 103 103 15:00:19 17:43:14 0 02:42:55 finished +01:44:00
Michael Plhak M 37 union dirtrun.company elite 75 75 15:00:19 0 DNF - DNF +00:00:00
Francesco Mangoni M 45 135 135 15:00:19 0 DNF - DNF +00:00:00
Andreas Gold M 38 SurvivalRunning Augsburg 80 80 15:00:19 0 DNF - DNF +00:00:00
Thomas samtleben M 45 172 172 15:00:19 0 DNF - DNF +00:00:00
michael sauer M 35 Celtic Warrior 6 6 0 DNS - DNS +00:00:00
Marco Peiner M 31 union dirtrun.company elite 55 55 15:00:19 16:33:24 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Jakub Hlavnička M 24 90 90 15:00:19 17:13:31 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Benjamin Lang M 37 43 43 15:00:19 16:45:15 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Martin Göpfert M 45 38 38 15:00:19 16:52:37 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Markus Neuhuber M 48 36 36 15:00:19 17:02:00 0 DSQ - DSQ +00:00:00