cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Dobřany 29.-30.01.2022

         

Pořadí Jméno Kat Věk Tým Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Handicap Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Christian Handler M 37 2172 472 08:58:29 09:00:27 09:46:35 0 00:46:08 finished +00:00:00
2 hausmann frank M 45 294 294 08:58:08 09:00:27 09:46:44 0 00:46:17 finished +00:00:09
3 Lukáš Drábek M 28 F?nix PlzeH 92 92 08:58:18 09:00:27 09:47:03 0 00:46:36 finished +00:00:28
4 Vojtěch Růžek M 24 169 169 08:58:07 09:00:27 09:47:28 0 00:47:01 finished +00:00:53
5 Martin Träxler M 36 54 54 08:58:42 09:00:27 09:48:27 0 00:48:00 finished +00:01:52
6 Nick Mensink M 34 Obstacle gym 212 212 09:00:27 09:48:44 0 00:48:17 finished +00:02:09
7 Jaroslav Nový M 27 F?nix PlzeH 262 262 08:57:39 09:00:27 09:49:50 0 00:49:23 finished +00:03:15
8 Ondřej Pacholík M 22 286 286 08:58:40 09:00:27 09:51:29 0 00:51:02 finished +00:04:54
9 Jan Sedlák M 29 21 21 08:57:43 09:00:27 09:51:43 0 00:51:16 finished +00:05:08
10 Jan Klas M 20 F?nix PlzeH 1089 689 08:58:15 09:00:27 09:51:45 0 00:51:18 finished +00:05:10
11 robert janas M 18 293 293 08:58:50 09:00:27 09:53:23 0 00:52:56 finished +00:06:48
12 Michal Krupka M 24 OCR el?kovice 2114 414 09:00:05 09:54:31 0 00:54:26 finished +00:08:18
13 Florian Heider M 38 237 237 08:57:52 09:00:27 09:55:06 0 00:54:39 finished +00:08:31
14 VACLAV KOHOUT M 29 2015 315 08:58:43 09:00:27 09:55:25 0 00:54:58 finished +00:08:50
15 Klára Lokajíčková F 24 2176 476 08:59:03 09:00:27 10:01:17 0 01:00:50 finished +00:14:42
16 Mattes Brähmig M 38 31 31 08:58:04 09:00:27 10:01:23 0 01:00:56 finished +00:14:48
17 Stefan Nagy M 38 Team Celtic Warrior 112 112 08:58:24 09:00:27 10:01:40 0 01:01:13 finished +00:15:05
18 Branislav Koväčik M 35 2165 465 08:58:14 09:00:27 10:04:57 0 01:04:30 finished +00:18:22
19 Christian Arendt M 42 Team Celtic Warrior 114 114 08:57:58 09:00:27 10:06:30 0 01:06:03 finished +00:19:55
20 Jakub Vencl M 46 83 83 08:58:28 09:00:27 10:10:13 0 01:09:46 finished +00:23:38
21 Patrick Ischner M 33 243 243 09:00:27 10:10:20 0 01:09:53 finished +00:23:45
22 Jakub Černý M 30 233 233 08:58:52 09:00:27 10:10:25 0 01:09:58 finished +00:23:50
23 Jens Pappermann M 43 77 77 08:58:15 09:00:27 10:11:44 0 01:11:17 finished +00:25:09
24 Janne Volkmer F 36 260 260 08:57:52 09:00:27 10:11:50 0 01:11:23 finished +00:25:15
25 Olivia Leitmeir F 30 270 270 08:57:53 09:00:27 10:12:03 0 01:11:36 finished +00:25:28
26 michael pils M 33 Team Celtic Warrior 113 113 08:58:28 09:00:27 10:12:33 0 01:12:06 finished +00:25:58
27 Michal Fröhlich M 34 2132 432 08:58:09 09:00:27 10:13:32 0 01:13:05 finished +00:26:57
28 Aleš Pražák M 43 F?nix PlzeH 90 90 08:58:33 09:00:27 10:14:04 0 01:13:37 finished +00:27:29
29 Andreas Rath M 43 53 53 08:58:25 09:00:27 10:16:17 0 01:15:50 finished +00:29:42
30 Cedric Dumoulin M 27 Obstacle gym 288 288 08:58:47 09:00:27 10:21:46 0 01:21:19 finished +00:35:11
31 Ide Timothy M 38 Obstacle gym 219 219 08:58:25 09:00:27 10:21:48 0 01:21:21 finished +00:35:13
32 Anneleen Goffin F 37 Obstacle gym 287 287 08:58:12 09:00:27 10:22:06 0 01:21:39 finished +00:35:31
33 Danny Tsang M 36 Obstacle gym 213 213 08:59:19 09:00:27 10:22:22 0 01:21:55 finished +00:35:47
34 Charlotte Willems F 32 Obstacle gym 220 220 08:58:23 09:00:27 10:22:47 0 01:22:20 finished +00:36:12
35 Marco Bechtel M 33 15 15 08:57:45 09:00:27 10:23:45 0 01:23:18 finished +00:37:10
36 Jaromír Adámek M 34 F?nix PlzeH 132 132 08:58:20 09:00:27 10:27:12 0 01:26:45 finished +00:40:37
37 Dennis Verhoef M 40 Obstacle gym 216 216 08:58:34 09:00:27 10:30:18 0 01:29:51 finished +00:43:43
38 Dennis Spaan M 35 Obstacle gym 215 215 08:58:36 09:00:27 10:30:19 0 01:29:52 finished +00:43:44
39 Dagmar Boříková F 37 F?nix PlzeH 91 91 08:58:30 09:00:27 10:33:09 0 01:32:42 finished +00:46:34
40 Jakub Kosák M 30 2021 321 08:58:32 09:00:27 10:51:38 0 01:51:11 finished +01:05:03
41 Michal Krotil M 32 2022 322 08:57:36 09:00:27 10:51:57 0 01:51:30 finished +01:05:22
42 Daan Blom M 34 Obstacle gym 214 214 08:58:41 09:00:27 10:52:07 0 01:51:40 finished +01:05:32
43 Pavel Chunyayev M 41 Obstacle gym 217 217 08:58:30 09:00:27 10:52:10 0 01:51:43 finished +01:05:35
44 Rene Merts M 53 Obstacle gym 218 218 08:58:31 09:00:27 10:52:10 0 01:51:43 finished +01:05:35
45 Martin Major M 40 20 20 08:57:41 09:00:27 10:59:22 0 01:58:55 finished +01:12:47
martin klaska M 41 292 292 08:58:19 09:00:27 11:27:30 0 DNF - DNF +00:00:00
Zdeněk Říha M 39 2001 301 0 dns - +00:00:00