cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Neukirchen am Gr. 11.-12.09.2021

         

Pořadí Jméno Kat Věk Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Stefan Settele M 35 1226 226 15:00:13 15:52:03 00:51:50 finished +00:00:00
2 David Dietrich M 32 1231 231 15:00:13 15:52:48 00:52:35 finished +00:00:45
3 christian handler M 36 1243 243 15:00:13 15:54:41 00:54:28 finished +00:02:38
4 Tim Gruber M 30 1172 172 15:00:13 15:55:17 00:55:04 finished +00:03:14
5 ALEXANDER WURZINGER M 40 2023 523 15:00:13 15:57:23 00:57:10 finished +00:05:20
6 JOSEF Kudlič M 33 1018 18 15:00:13 15:57:53 00:57:40 finished +00:05:50
7 Marc Bodmer M 34 1237 237 15:00:13 15:58:42 00:58:29 finished +00:06:39
8 tereza schejbalova F 22 1249 422 15:00:13 15:59:18 00:59:05 finished +00:07:15
9 Jan Zabloudil M 35 1232 232 15:00:13 15:59:29 00:59:16 finished +00:07:26
10 Manuel Wiesler M 30 2080 580 15:00:13 15:59:56 00:59:43 finished +00:07:53
11 sasa jevtic M 37 1251 251 15:00:13 16:00:10 00:59:57 finished +00:08:07
12 Philipp Machreich M 33 2041 541 15:00:13 16:00:21 01:00:08 finished +00:08:18
13 Stanislava Babušková F 48 1111 111 15:00:13 16:02:23 01:02:10 finished +00:10:20
14 Christopher Michel M 37 1201 201 15:00:13 16:03:00 01:02:47 finished +00:10:57
15 Toni Kothmiller M 34 1215 215 15:00:13 16:03:08 01:02:55 finished +00:11:05
16 Manuel Tremetzberger M 38 1029 29 15:00:13 16:03:10 01:02:57 finished +00:11:07
17 Szilveszter Marton M 27 2079 579 15:00:13 16:04:24 01:04:11 finished +00:12:21
18 Matthias Schweigert M 32 1198 198 15:00:13 16:06:38 01:06:25 finished +00:14:35
19 Arne Senner M 33 1022 22 15:00:13 16:06:46 01:06:33 finished +00:14:43
20 Steiner Gernot M 46 2078 578 15:00:13 16:08:06 01:07:53 finished +00:16:03
21 Helmut Schneckenleitner M 38 2087 587 15:00:13 16:08:18 01:08:05 finished +00:16:15
22 JAKUB PECA M 29 2109 609 15:00:13 16:09:20 01:09:07 finished +00:17:17
23 Marek Mrázek M 28 1180 180 15:00:13 16:13:27 01:13:14 finished +00:21:24
24 René Luger M 37 2088 588 15:00:13 16:14:13 01:14:00 finished +00:22:10
25 Miroslav Suchan M 27 1026 26 15:00:13 16:18:37 01:18:24 finished +00:26:34
26 Sven Lagreze M 42 1207 207 15:00:13 16:21:04 01:20:51 finished +00:29:01
27 Christian Arendt M 40 1143 143 15:00:13 16:22:49 01:22:36 finished +00:30:46
28 Sebastian Schultz-Igast M 38 1209 209 15:00:13 16:23:40 01:23:27 finished +00:31:37
29 Leslie Neuffer F 28 2066 566 15:00:13 16:24:59 01:24:46 finished +00:32:56
30 Christian Baumgartner M 40 2077 577 15:00:13 16:25:25 01:25:12 finished +00:33:22
31 Trzenschiok Holger M 34 1047 47 15:00:13 16:30:46 01:30:33 finished +00:38:43
32 Konnerth Christoph M 37 1173 173 15:00:13 16:30:48 01:30:35 finished +00:38:45
33 Berni Dahel M 38 1133 133 15:00:13 16:44:10 01:43:57 finished +00:52:07
34 Marc Sund M 32 1253 253 15:00:13 16:49:10 01:48:57 finished +00:57:07
35 Rech Alexander M 45 1049 49 15:00:13 16:52:31 01:52:18 finished +01:00:28
36 Nadine Wendt F 31 1220 220 15:00:13 17:04:24 02:04:11 finished +01:12:21
37 Vorgic Zeljko M 45 1048 48 15:00:13 17:34:22 02:34:09 finished +01:42:19
38 Marth Andreas M 36 1080 80 15:00:13 17:49:04 02:48:51 finished +01:57:01
Karolina Böröczki F 46 2044 544 15:00:13 DNF - DNF +00:00:00
Ulrich Köppl M 35 1085 85 15:00:13 16:56:39 DSQ - DSQ +00:00:00
Hoermann Tobias M 41 1064 64 15:00:13 17:34:21 DSQ - DSQ +00:00:00
Bindmann Annabelle F 21 1051 51 15:00:13 16:35:44 DSQ - DSQ +00:00:00
Grilletto Nico M 31 1050 50 15:00:13 16:35:26 DSQ - DSQ +00:00:00
Adrian Röttig M 40 1113 113 15:00:13 16:42:51 DSQ - DSQ +00:00:00
Robert Röttig M 40 1114 114 15:00:13 16:35:45 DSQ - DSQ +00:00:00
Jan Behenský M 30 1025 25 15:00:13 16:38:02 DSQ - DSQ +00:00:00
Marco Peiner M 29 1214 214 15:00:13 16:12:11 DSQ - DSQ +00:00:00
Damien François M 38 1216 216 15:00:13 20:00:13 DSQ - DSQ +00:00:00
Lukas Hanslik M 28 1221 221 15:00:13 17:14:17 DSQ - DSQ +00:00:00
Caro Krupop F 24 1195 195 15:00:13 16:35:53 DSQ - DSQ +00:00:00
Rene Bruckner M 36 1204 204 15:00:13 17:07:55 DSQ - DSQ +00:00:00
Johanna Pührer F 35 1127 127 15:00:13 dns - +00:00:00
Bedřich Slaměník M 46 1120 120 15:00:13 dns - +00:00:00
Becker Mika Jason M 33 1118 118 15:00:13 dns - +00:00:00
Pavol Ondruska M 43 1116 116 15:00:13 dns - +00:00:00
Raphael Lutz M 34 1013 13 15:00:13 dns - +00:00:00
Werner Dober M 42 1199 199 15:00:13 dns - +00:00:00
Mathias Hapeof M 45 1100 100 15:00:13 dns - +00:00:00
Birgit Demmel F 33 1096 96 15:00:13 dns - +00:00:00
Jan Hrdlička M 30 1179 179 15:00:13 dns - +00:00:00
Markus Häusler M 44 1252 252 15:00:13 dns - +00:00:00
Günter Ernst M 34 1081 81 15:00:13 dns - +00:00:00
Schlag Yannic M 27 1073 73 15:00:13 dns - +00:00:00
Dominik Walter M 33 1053 53 15:00:13 dns - +00:00:00
Andreas Schwaighofer M 36 1044 44 15:00:13 dns - +00:00:00
Panja Schmidberger F 43 1040 40 15:00:13 dns - +00:00:00
Dominick Kirschner M 26 1027 27 15:00:13 dns - +00:00:00
Annalena Heide F 29 1023 23 15:00:13 dns - +00:00:00
Christian Michael Grundner M 37 1019 19 15:00:13 dns - +00:00:00
Stefan Klausriegler M 32 1002 2 15:00:13 dns - +00:00:00
ALEXANDRA MUSER F 40 1190 190 dns - +00:00:00
Helmut Klement M 37 1190 190 15:00:13 dns - +00:00:00
Stefan Teufner M 35 2005 505 15:00:13 dns - +00:00:00
Karl Böröczki M 46 2042 542 15:00:13 dns - +00:00:00
SAULX LUCA M 26 2029 529 15:00:13 dns - +00:00:00
kay zehetbauer M 20 1250 250 15:00:13 dns - +00:00:00