cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Monínec 20.-21.04.2024

       

Počet závodníků na trati, jenž mohou ovlivnit první 3 místa: 1

Pořadí Jméno Kat Věk Tým Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Handicap Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Patrik Stupka M 27 2049 349 08:50:07 09:01:43 10:16:09 0 01:14:26 finished +00:00:00
2 jakub podzimek M 27 81 81 14:58:25 09:01:43 10:16:10 0 01:14:27 finished +00:00:01
3 Michal Kubrycht M 36 2099 399 08:56:10 09:01:43 10:24:00 0 01:22:17 finished +00:07:51
4 Martin Schuh M 31 31 31 08:56:09 09:01:43 10:24:10 0 01:22:27 finished +00:08:01
5 Štěpán Karel M 33 2132 432 08:57:49 09:01:43 10:28:34 0 01:26:51 finished +00:12:25
6 Milan Doubek M 38 2081 381 08:54:49 09:01:43 10:28:49 0 01:27:06 finished +00:12:40
7 Helena Schuster F 20 SurvivalRunning Augsburg 63 63 08:55:32 09:01:43 10:29:38 0 01:27:55 finished +00:13:29
8 Michael Pils M 34 Team Celtic Warrior 21 21 08:56:04 09:01:43 10:36:05 0 01:34:22 finished +00:19:56
9 Lukas Kölbl M 28 Team Celtic Warrior 22 22 08:55:57 09:01:43 10:37:30 0 01:35:47 finished +00:21:21
10 Miroslav Albrecht M 49 2109 409 08:56:23 09:01:43 10:37:55 0 01:36:12 finished +00:21:46
11 Jaroslav Nový M 27 2462 462 08:56:42 09:01:43 10:38:38 0 01:36:55 finished +00:22:29
12 Matyáš Klas M 17 2113 413 08:56:09 09:01:43 10:41:50 0 01:40:07 finished +00:25:41
13 Stefan Nagy M 39 Team Celtic Warrior 20 20 08:55:54 09:01:43 10:43:14 0 01:41:31 finished +00:27:05
14 Jiří Kubasa M 47 2133 433 08:52:12 09:01:43 10:45:01 0 01:43:18 finished +00:28:52
15 Martin Gaus M 43 Team Celtic Warrior 23 23 08:55:54 09:01:43 10:46:47 0 01:45:04 finished +00:30:38
16 Jaroslav Červinka M 50 2119 419 08:56:18 09:01:43 10:49:04 0 01:47:21 finished +00:32:55
17 Jiří Kouřil M 38 2092 392 08:58:24 09:01:43 10:51:31 0 01:49:48 finished +00:35:22
18 Thomas samtleben M 45 Team Celtic Warrior 11 11 08:54:14 09:01:43 10:52:38 0 01:50:55 finished +00:36:29
19 Christopher Kaspar M 33 Team Celtic Warrior 24 24 08:55:59 09:01:43 10:58:36 0 01:56:53 finished +00:42:27
20 Rozálie Hakalová F 17 2093 393 08:58:45 09:01:43 11:00:56 0 01:59:13 finished +00:44:47
21 Daniel Weithe M 45 14 14 08:56:04 09:01:43 11:05:45 0 02:04:02 finished +00:49:36
22 Bert-Michael Franek M 21 SurvivalRunning Augsburg 66 66 08:55:37 09:01:43 11:07:47 0 02:06:04 finished +00:51:38
23 David toušek M 35 2151 451 08:56:17 09:01:43 11:08:52 0 02:07:09 finished +00:52:43
24 Gabriela Tlapakova F 49 2126 426 08:55:57 09:01:43 11:09:43 0 02:08:00 finished +00:53:34
25 Lucie Lišková F 25 2052 908 08:56:44 09:01:43 11:23:31 0 02:21:48 finished +01:07:22
26 Petr Macek M 49 2102 402 08:56:46 09:01:43 11:42:13 0 02:40:30 finished +01:26:04
27 Petra Buczko F 45 Team Celtic Warrior 18 18 08:55:59 09:01:43 11:46:59 0 02:45:16 finished +01:30:50
Richard Zelinka M 28 2050 350 08:56:52 09:01:43 0 01:08:35 - running +00:00:00
Anna Köber F 19 SurvivalRunning Augsburg 65 65 0 DNS - DNS +00:00:00
Jiří Pirkl M 27 2131 431 0 dns - +00:00:00