cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Monínec 20.-21.04.2024

       

Pořadí Jméno Kat Věk Tým Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Handicap Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Adam Volák M 27 1182 282 14:58:33 15:00:27 15:43:53 0 00:43:26 finished +00:00:00
2 Josef Babák M 32 1045 145 14:59:09 15:00:27 15:44:32 0 00:44:05 finished +00:00:39
3 jakub podzimek M 27 81 81 14:58:25 15:00:27 15:45:04 0 00:44:37 finished +00:01:11
4 Helena Schuster F 20 SurvivalRunning Augsburg 63 63 14:59:18 15:00:27 15:47:17 0 00:46:50 finished +00:03:24
5 Ondřej pacholík M 22 1290 290 14:55:47 15:00:27 15:49:30 0 00:49:03 finished +00:05:37
6 Martin Schuh M 31 31 31 14:59:28 15:00:27 15:52:54 0 00:52:27 finished +00:09:01
7 Lukas Kölbl M 28 Team Celtic Warrior 22 22 14:59:21 15:00:27 15:53:45 0 00:53:18 finished +00:09:52
8 Michal Mikuš M 44 ski run čakovice 1179 279 14:59:35 15:00:27 15:55:30 0 00:55:03 finished +00:11:37
9 Vojtěch Krakovič M 23 1069 169 14:59:18 15:00:27 16:00:04 0 00:59:37 finished +00:16:11
10 Veronika Hanušová F 27 1062 162 14:59:37 15:00:27 16:00:29 0 01:00:02 finished +00:16:36
11 Jakub Masničák M 15 1105 205 14:59:40 15:00:27 16:00:43 0 01:00:16 finished +00:16:50
12 Viktorie Tomášková F 18 ski run čakovice 1177 277 14:59:31 15:00:27 16:01:38 0 01:01:11 finished +00:17:45
13 Michael Pils M 34 Team Celtic Warrior 21 21 14:59:29 15:00:27 16:02:40 0 01:02:13 finished +00:18:47
14 Thomas samtleben M 45 Team Celtic Warrior 11 11 14:59:23 15:00:27 16:03:16 0 01:02:49 finished +00:19:23
15 Milan Marťák M 25 1006 106 15:00:27 16:04:14 0 01:03:47 finished +00:20:21
16 Marek Mrázek M 30 ski run čakovice 1015 115 14:59:41 15:00:27 16:05:25 0 01:04:58 finished +00:21:32
17 Jaroslav Mašek M 63 1117 217 14:59:30 15:00:27 16:06:13 0 01:05:46 finished +00:22:20
18 Stefan Nagy M 39 Team Celtic Warrior 20 20 14:59:24 15:00:27 16:06:20 0 01:05:53 finished +00:22:27
19 Martin Gaus M 43 Team Celtic Warrior 23 23 14:59:25 15:00:27 16:06:26 0 01:05:59 finished +00:22:33
20 Tomáš Žežule M 32 1142 242 14:59:25 15:00:27 16:07:18 0 01:06:51 finished +00:23:25
21 Bert-Michael Franek M 21 SurvivalRunning Augsburg 66 66 14:59:21 15:00:27 16:09:20 0 01:08:53 finished +00:25:27
22 Christopher Kaspar M 33 Team Celtic Warrior 24 24 14:59:26 15:00:27 16:10:39 0 01:10:12 finished +00:26:46
23 David Braun M 23 1099 199 14:56:26 15:00:27 16:11:41 0 01:11:14 finished +00:27:48
24 Vladimír Bolf M 14 1119 219 14:59:12 15:00:27 16:16:50 0 01:16:23 finished +00:32:57
25 Tereza Mašková F 17 1118 218 14:59:31 15:00:27 16:19:08 0 01:18:41 finished +00:35:15
26 Matěj Lajbner M 32 1188 288 15:00:27 16:20:21 0 01:19:54 finished +00:36:28
27 Zuzana Čellárová F 16 ski run čakovice 1178 278 14:59:36 15:00:27 16:21:08 0 01:20:41 finished +00:37:15
28 Jiří Jeřábek Ml. M 22 1115 215 14:54:11 15:00:27 16:22:49 0 01:22:22 finished +00:38:56
29 Stanislav Šavlík M 20 1101 201 14:59:36 15:00:27 16:23:56 0 01:23:29 finished +00:40:03
30 Ilona Švarcová F 33 1146 246 14:57:24 15:00:27 16:30:56 0 01:30:29 finished +00:47:03
31 Petra Buczko F 45 Team Celtic Warrior 18 18 14:59:25 15:00:27 16:35:51 0 01:35:24 finished +00:51:58
32 Šárka Remerová F 29 Predator Workout Děčín 1161 261 15:12:49 17:00:04 0 01:47:15 finished +01:03:49
33 Lukáš Machač M 35 1151 251 15:12:10 17:05:05 0 01:52:55 finished +01:09:29
34 josef erlebach M 43 Predator Workout Děčín 1291 291 15:12:29 17:07:13 0 01:54:44 finished +01:11:18
35 Markéta Svatošová F 33 Predator Workout Děčín 1165 265 15:13:06 17:09:27 0 01:56:21 finished +01:12:55
36 Simona Faltová F 52 Predator Workout Děčín 1164 264 15:13:05 17:09:28 0 01:56:23 finished +01:12:57
37 Anna Köber F 19 SurvivalRunning Augsburg 65 65 14:59:19 15:00:27 08:29:45 0 06:30:42 finished +05:47:16
Jan Kolář M 42 1149 249 0 dns - +00:00:00
Alexandra Buchner F 36 1116 216 0 dns - +00:00:00
Jiří Smola M 28 Predator Workout Děčín 1163 263 0 dns - +00:00:00
Milena Riňáková F 40 Predator Workout Děčín 1162 262 0 dns - +00:00:00
Daniel Weithe M 45 14 14 0 dns - +00:00:00