cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Monínec 07.-09.04.2023

       

Pořadí Jméno Kat Věk Tým Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Handicap Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Ondřej Pacholík M 22 Predator gym PlzeH 1211 1411 14:54:33 15:00:27 15:55:38 0 00:55:11 finished +00:00:00
2 Josef Babák M 32 OCR kids Podbrady a Edgar team 48 1048 14:55:01 15:00:27 15:55:43 0 00:55:16 finished +00:00:05
3 jakub podzimek M 27 OCR kids Podbrady a Edgar team 46 1046 15:00:27 16:04:56 0 01:04:29 finished +00:09:18
4 Michal Kubrycht M 36 1193 1393 14:54:42 15:00:27 16:14:21 0 01:13:54 finished +00:18:43
5 Josef Drbohlav M 22 Predator gym PlzeH 1100 1300 14:54:48 15:00:27 16:21:10 0 01:20:43 finished +00:25:32
6 Lucie Adámková F 21 1160 1360 15:00:27 16:36:53 0 01:36:26 finished +00:41:15
7 Monika Řežábková F 29 1187 1387 14:54:37 15:00:27 16:37:31 0 01:37:04 finished +00:41:53
8 Michal Danilák M 35 95 1095 14:55:53 15:00:27 16:43:37 0 01:43:10 finished +00:47:59
9 jan mraz M 21 1270 1455 14:56:28 15:00:27 16:44:58 0 01:44:31 finished +00:49:20
10 Thomas samtleben M 45 6 1006 14:54:38 15:00:27 17:00:57 0 02:00:30 finished +01:05:19
11 Klára Hanzlíková F 35 1244 1444 14:50:49 15:00:27 17:02:08 0 02:01:41 finished +01:06:30
Andrea Nárožná F 30 Predator gym PlzeH 1205 1405 14:57:11 15:00:27 16:32:25 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Štěpán Kracík M 15 1190 1390 14:54:52 15:00:27 17:02:15 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Katka Pourová F 29 1188 1388 14:54:35 15:00:27 17:34:34 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Ondřej Souček M 17 1159 1359 14:55:15 15:00:27 16:08:53 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Milan Marťák M 25 1146 1346 14:54:47 15:00:27 17:21:28 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Jiří Balcar M 18 1139 1339 14:54:44 15:00:27 16:36:02 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Constantin Schueler M 43 1248 1448 14:54:39 15:00:27 16:50:36 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Matěj Kracík M 16 1192 1392 14:55:23 15:00:27 16:22:21 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Daniel Weithe M 45 1001 1201 14:55:28 15:00:27 17:05:58 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Albert Buzek M 20 1275 1460 14:55:42 15:00:27 17:37:59 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Tereza Schejbalová F 24 1260 1457 14:57:22 15:00:27 0 DSQ - DSQ +00:00:00
aDAM BUZEK M 3 1274 1462 14:55:42 15:00:27 17:14:25 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Adam Volák M 27 Predator gym PlzeH 1207 1407 14:53:01 15:00:27 16:34:10 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Michal Fröhlich M 35 12 1012 14:56:12 15:00:27 16:34:43 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Marc Sund M 34 126 1126 14:54:41 15:00:27 16:54:04 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Christian Arendt M 42 25 1025 14:54:40 15:00:27 17:01:01 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Jan Sedlák M 29 OCR kids Podbrady a Edgar team 45 1045 14:55:16 15:00:27 16:09:29 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Lukáš Novák M 32 OCR kids Podbrady a Edgar team 47 1047 14:54:49 15:00:27 16:42:17 0 DSQ - DSQ +00:00:00
Jan Klas M 20 F?nix PlzeH 9 1009 0 dns - +00:00:00
Tomáš Květon M 21 F?nix PlzeH 8 1008 0 dns - +00:00:00
Lukáš Drábek M 28 F?nix PlzeH 10 1010 0 dns - +00:00:00
Katka Lébr F 37 1087 1287 0 dns - +00:00:00
Dariusz Boháč M 48 1074 1274 0 dns - +00:00:00
Dominik Puš M 33 1101 1301 0 dns - +00:00:00
Maylin Segger F 30 73 1073 0 dns - +00:00:00
Jakub Kratochvíl M 28 F?nix PlzeH 11 1011 0 dns - +00:00:00
martin tupy M 34 2231 1730 0 dns - +00:00:00
Janne Volkmer F 36 91 1091 0 dns - +00:00:00
Jan Vladyka M 31 OCR kids Podbrady a Edgar team 92 1092 0 dns - +00:00:00
Christian Kraus M 37 126 126 0 dns - +00:00:00