cz en de
CHIPTIMING
-
Není důležité vyhrát, ale užít si to

výsledky Predator Race Plešivec 14.-15.08.2021

       

Pořadí Jméno Kat Věk Tým Start číslo Čip Start čas Pistol čas Čas v cíli Handicap Průběžný čas Celkový čas Status Ztráta
1 Jan-Philip Dieckmann M 33 MIT OCR Germany 2049 549 14:58:02 15:00:19 15:47:37 0 00:47:18 finished +00:00:00
2 marek mrazek M 30 1060 260 14:57:03 15:00:19 15:50:13 0 00:49:54 finished +00:02:36
3 Adam Volák M 27 REHA SPORT TEAM 1216 416 14:56:46 15:00:19 15:50:14 0 00:49:55 finished +00:02:37
4 Josef Babák M 32 2005 505 14:57:02 15:00:19 15:51:44 0 00:51:25 finished +00:04:07
5 Martin Träxler M 36 MIT OCR Germany 2058 558 14:57:37 15:00:19 15:53:26 0 00:53:07 finished +00:05:49
6 Štěpán Karel M 33 1018 218 14:57:20 15:00:19 15:53:30 0 00:53:11 finished +00:05:53
7 Jan Zabloudil M 37 1286 486 14:57:12 15:00:19 15:55:06 0 00:54:47 finished +00:07:29
8 Nick Mensink M 35 B&NL 2138 636 14:57:05 15:00:19 15:55:40 0 00:55:21 finished +00:08:03
9 Stefan Settele M 37 MIT OCR Germany 2037 537 14:57:06 15:00:19 15:56:50 0 00:56:31 finished +00:09:13
10 David muhm M 2 MIT OCR Germany 2033 633 14:58:13 15:00:19 15:57:20 0 00:57:01 finished +00:09:43
11 Lukáš Drábek M 43 1140 340 14:57:04 15:00:19 15:57:24 0 00:57:05 finished +00:09:47
12 Jakub Podzimek M 27 2124 624 14:57:50 15:00:19 15:58:04 0 00:57:45 finished +00:10:27
13 Vladimír Macura M 27 1198 398 14:57:11 15:00:19 15:59:33 0 00:59:14 finished +00:11:56
14 Ondřej Pacholík M 22 REHA SPORT TEAM 1217 417 14:57:01 15:00:19 16:01:46 0 01:01:27 finished +00:14:09
15 Tereza Schejbalová F 24 3539 354 14:58:51 15:00:19 16:02:05 0 01:01:46 finished +00:14:28
16 milan basar M 21 5003 314 14:57:14 15:00:19 16:06:12 0 01:05:53 finished +00:18:35
17 Mattes Brähmig M 39 2008 508 14:57:11 15:00:19 16:06:56 0 01:06:37 finished +00:19:19
18 Markus Häusler M 45 2027 527 14:57:11 15:00:19 16:06:58 0 01:06:39 finished +00:19:21
19 Katharina Blank F 31 MIT OCR Germany 2038 538 14:57:19 15:00:19 16:07:04 0 01:06:45 finished +00:19:27
20 Maylin Segger F 30 2088 640 14:57:17 15:00:19 16:07:57 0 01:07:38 finished +00:20:20
21 Stanislava Babušková F 49 2093 593 14:57:03 15:00:19 16:08:14 0 01:07:55 finished +00:20:37
22 Andreas Rath M 43 2012 512 14:57:06 15:00:19 16:09:42 0 01:09:23 finished +00:22:05
23 Patrick Ischner M 34 1167 367 14:57:08 15:00:19 16:12:16 0 01:11:57 finished +00:24:39
24 Quinie Verheijen F 34 B&NL 2135 635 14:57:14 15:00:19 16:12:29 0 01:12:10 finished +00:24:52
25 Andy Bartels M 40 2011 511 14:57:07 15:00:19 16:12:41 0 01:12:22 finished +00:25:04
26 Lukáš Borl M 23 1076 276 14:57:19 15:00:19 16:12:52 0 01:12:33 finished +00:25:15
27 Anneleen Goffin F 38 B&NL 2133 634 14:57:12 15:00:19 16:23:13 0 01:22:54 finished +00:35:36
28 Marc Sund M 34 MIT OCR Germany 2039 539 14:57:08 15:00:19 16:27:38 0 01:27:19 finished +00:40:01
29 Stefhane Dion M 44 B&NL 2141 637 14:55:43 15:00:19 16:28:37 0 01:28:18 finished +00:41:00
30 Arne Brickmann M 30 2073 573 14:57:12 15:00:19 16:41:25 0 01:41:06 finished +00:53:48
31 Karina van den Broek F 35 1284 484 14:57:24 15:00:19 16:42:04 0 01:41:45 finished +00:54:27
32 Lukáš Novák M 32 2103 603 14:57:03 15:00:19 18:22:00 0 03:21:41 finished +02:34:23
Christian Handler M 38 MIT OCR Germany 2040 540 0 dns - +00:00:00
Josef Drbohlav M 22 REHA SPORT TEAM 1218 418 15:00:19 15:00:19 0 dns - +00:00:00
Hannes Gumprecht M 25 1029 229 15:00:19 15:00:19 0 dns - +00:00:00